20 th Pražské duhové jaro 3-5.května 2019
Registrace online do 30.4 2019

Alcedo Praha je sportovní LGBT klub, který sdružuje členy s menšinovou sexuální orientací, jejich kamarády, kolegy a příznivce již od roku 1997.

Alcedo Praha v rámci několika sportovních oddílů organizuje pravidelné tréninky a pořádá sportovní turnaje a společenské akce. Naším cílem je otevřeně podporovat LGBT společnost a vytvářet optimální podmínky ke sportovní činnosti našich členů.

 • Vánoční večírek a oslava 20 let Alceda už brzy....

 • Středeční ping-pong je opět zde

 • Běžecký Happening- přijďte si protáhnout kosti.....

  Běžecký happening pro všechny, kteří mají rádi pohyb a běhají pro dobrý pocit :-) 
  Máme rádi výzvy, a proto se naše běžecká partička rozhodla , že si uděláme hezký podvečer a proběhneme se v pohodovém tempu z KCHJ do Vnitroblocku. Trasa povede těmi nejkrásnějšími místy Prahy. Vezmeme to přes Petřín, Pražský hrad, Letnou a cílem je Vnitroblock, kde nás bude čekat občerstvení a fajn hudba. 

  Věci vám z KCHJ do Vnitroblocku převezeme, stačí si svůj batůžek označit cedulkou s kontaktními údaji, stejně jako do letadla, a ten si pak vyzvednete v tanečním studiu Sector, kde se můžete po běhu převlíknout nebo vysprchovat.

  Pro všechny naše běhny bude během trasy foto soutěž o nejlepší foto pod hashtagem
  #VNITROBLOCKRUNNERS

  Odborná porota vybere tu nej fotku a její autor získá běžeckou výbavičku od Nike.

 • Prague Pride 2017 - Sportovní odpoledne

  Sportovní odpoledne - Prague Pride a Alcedo Praha Vás zvou na sportovní odpoledne s party Let it Rolls na Střeleckém Ostrově.

  Středa 9.8

  Přijďte se pobavit s přáteli a zahrát si badminton a volejbal. 
  Váš Alcedo Team