Klub Alcedo Praha sdružuje několik volejbalových oddílů vedených osobou koordinátora, Oddíly pořádají každý týden pravidelné tréninky. Pokud chceš hrát s námi, napiš koordinátorovi a on pro tebe s ohledem na tvé herní zkušenosti vybere nejvhodnější tým a zprostředkuje kontakt na kapitána týmu.

>> Přidej se k nám! <<

V současné době bohužel nemáme čistě ženský tým, evidujeme kontakty na pár hráček a proto pokud chceš rozšířit jejich řady, tak nám napiš. Rádi podpoříme vznik takovéhoto nového týmu.

Beachvolejbal je individuálně organozován v rácmi jednotlivých týmů obvkle v obodobí červen-září (Hamr Sport, Strahov, Ládví…).

Pravidelné tréninky

  • Úterý (level C) 18:30 – 20:30
  • Úterý (level B+, B-) 20:30 – 22:00
  • Čtvrtek (level B) 19:00 – 20:30
  • Čtvrtek (level A, B) 20:00 – 22:00

Kontakt na koordinátora: info@alcedopraha.cz 

Zápis do týmů probíhá průběžně, nejlépe však mezi 1.6 do 31.8.

Dodatečný zápis do týmů (dle volných kapacit v týmech) od 1.9.

Úrovně

  • level C – začátečníci, mírně pokročilí
  • level B – pokročilí
  • level A – pokročilí, profesionální hráči

Volejbalem to vše začalo, je to náš nejstarší a zároveň nejúspěšnější sport. V roce 1997 pravidelně jednou týdně trénovalo 25 volejbalistů.

Dnes má oddíl více než 60 členů, kteří hrají v 6 samostatných týmech. Každý tým je veden kapitánem, který je zodpovědný za chod týmu. Každý tým má jinou výkonostní úroveň, pořádáme tréninky pro začátečníky i pro pokročilé.

Oddíl volejbalu třikrát ročně pořádá turnaj v rámci volejbalové ligy LeGay. Další pravidelnou akcí oddílu volejbalu je vánoční losovaný turnaj. Účast v Německé Schwul-Lesbische Volleyball Liga.

Pokud jste nenašli váš oblíbený sport a máte chuť ho organizovat pro ostatní, napište nám, prosím, rádi Vás v této aktivitě podpoříme.