Alcedo Praha je sportovní gay klub, který sdružuje členy jejich kamarády a příznivce již od roku 1997.

Alcedo Praha v rámci několika týmů organizuje pravidelné voleybalové tréninky, pořádá sportovní turnaje a společenské akce. 

Zahájení sezóny 2020/2021

Tréninky od 31.8 2020

 • Běžecký Happening- přijďte si protáhnout kosti.....

  Běžecký happening pro všechny, kteří mají rádi pohyb a běhají pro dobrý pocit :-) 
  Máme rádi výzvy, a proto se naše běžecká partička rozhodla , že si uděláme hezký podvečer a proběhneme se v pohodovém tempu z KCHJ do Vnitroblocku. Trasa povede těmi nejkrásnějšími místy Prahy. Vezmeme to přes Petřín, Pražský hrad, Letnou a cílem je Vnitroblock, kde nás bude čekat občerstvení a fajn hudba. 

  Věci vám z KCHJ do Vnitroblocku převezeme, stačí si svůj batůžek označit cedulkou s kontaktními údaji, stejně jako do letadla, a ten si pak vyzvednete v tanečním studiu Sector, kde se můžete po běhu převlíknout nebo vysprchovat.

  Pro všechny naše běhny bude během trasy foto soutěž o nejlepší foto pod hashtagem
  #VNITROBLOCKRUNNERS

  Odborná porota vybere tu nej fotku a její autor získá běžeckou výbavičku od Nike.

 • Prague Pride 2017 - Sportovní odpoledne

  Sportovní odpoledne - Prague Pride a Alcedo Praha Vás zvou na sportovní odpoledne s party Let it Rolls na Střeleckém Ostrově.

  Středa 9.8

  Přijďte se pobavit s přáteli a zahrát si badminton a volejbal. 
  Váš Alcedo Team

 • Letní Slunce 2017

  Vážení členové Alceda, příznivci volejbalu, horkého slunce a rozpálených pláží!

  Zatímco šestkový volejbal již zahájil prázdninovou pauzu a další halová klání nás čekají až na podzim, sezóna volejbalu plážového je již v plném proudu. Aby se Vaše letní radovánky nezvrhly jen v lenivé polehávání v písku a v nasávání smysly omamujících drinků, připravili jsme pro Vás výzvu, při které můžete poměřit své beachvolejbalové nadání s dalšími dvojicemi a kamarády.

  No a o jakou výzvu se tedy jedná? Samozřejmě nemluvíme o ničem jiném než o dalším ročníku Vašeho oblíbeného turnaje „Alcedo Letní Slunce 2017“.

  Datum: sobota 19. srpna 2017, 10‘00 – 18‘00
  Místo: Hamrsport Braník, Vltavanů 1542, Praha 4
  Startovné: bude upřesněno dle počtu přihlášených týmů

  Turnaj je otevřen pro páry libovolného věku, pohlaví, sexuální orientace a v neposlední řadě i jakékoli herní úrovně, členy Alceda i jejich partnerů, kamarádů, přátel a rodinných příslušníků – a to ve sportovním centru Hamrsport Braník, jehož koncept včetně možnosti občerstvení v místní restauraci je Vám zajisté dobře znám z našich předchozích letních podniků.

  Své přihlášky s názvem teamu, jmény hráčů a s uvedením odhadované herní úrovně B nebo C zasílejte e-mailem s předmětem „Letní slunce 2017“ na e-mail beach@alcedopraha.cz.

  Apelujeme na Vaši zodpovědnost s tím, že svůj tým přihlásíte nejpozději do čtvrtka 17. srpna – a to z toho důvodu, abychom mohli v předstihu připravit odpovídající herní systém.

  Předpokládaný harmonogram (bude ještě upřesněno):
  9’40 – 10’00 – registrace týmů
  10’00 – 10’15 – warm up, rozlosování do skupin, seznámení s herním systémem
  10’15 – 18’00 – turnaj
  21’00 – vyhlášení výsledků + afterparty (místo upřesníme během turnaje)

  Aktuální informace sledujte na facebookové události, ale kliknutí na „zúčastním se“ nepředstavuje registraci teamu, ta je možná pouze e-mailem!!!).

  V případě jakýchkoliv dotazů i v případě, že nemáte spoluhráče a přesto byste se turnaje ctěli zúčastnit, neváhejte se taktéž ozvat na výše uvedených kontaktech e-mailem nebo přes facebook.

  Věříme, že další ročník Letního slunce bude příjemným zpestřením Vašich prázdninových radovánek a těšíme se na Vá!

  Luboš a Vráťa

 • PDJ Párty!

  V sobotu s mírou V neděli pokračujeme během 5&10 km a beach volejbalem