20 th Pražské duhové jaro 3-5.května 2019
Registrace online do 30.4 2019

Alcedo Praha je sportovní LGBT klub, který sdružuje členy s menšinovou sexuální orientací, jejich kamarády, kolegy a příznivce již od roku 1997.

Alcedo Praha v rámci několika sportovních oddílů organizuje pravidelné tréninky a pořádá sportovní turnaje a společenské akce. Naším cílem je otevřeně podporovat LGBT společnost a vytvářet optimální podmínky ke sportovní činnosti našich členů.

 • Letní Slunce 2017

  Vážení členové Alceda, příznivci volejbalu, horkého slunce a rozpálených pláží!

  Zatímco šestkový volejbal již zahájil prázdninovou pauzu a další halová klání nás čekají až na podzim, sezóna volejbalu plážového je již v plném proudu. Aby se Vaše letní radovánky nezvrhly jen v lenivé polehávání v písku a v nasávání smysly omamujících drinků, připravili jsme pro Vás výzvu, při které můžete poměřit své beachvolejbalové nadání s dalšími dvojicemi a kamarády.

  No a o jakou výzvu se tedy jedná? Samozřejmě nemluvíme o ničem jiném než o dalším ročníku Vašeho oblíbeného turnaje „Alcedo Letní Slunce 2017“.

  Datum: sobota 19. srpna 2017, 10‘00 – 18‘00
  Místo: Hamrsport Braník, Vltavanů 1542, Praha 4
  Startovné: bude upřesněno dle počtu přihlášených týmů

  Turnaj je otevřen pro páry libovolného věku, pohlaví, sexuální orientace a v neposlední řadě i jakékoli herní úrovně, členy Alceda i jejich partnerů, kamarádů, přátel a rodinných příslušníků – a to ve sportovním centru Hamrsport Braník, jehož koncept včetně možnosti občerstvení v místní restauraci je Vám zajisté dobře znám z našich předchozích letních podniků.

  Své přihlášky s názvem teamu, jmény hráčů a s uvedením odhadované herní úrovně B nebo C zasílejte e-mailem s předmětem „Letní slunce 2017“ na e-mail beach@alcedopraha.cz.

  Apelujeme na Vaši zodpovědnost s tím, že svůj tým přihlásíte nejpozději do čtvrtka 17. srpna – a to z toho důvodu, abychom mohli v předstihu připravit odpovídající herní systém.

  Předpokládaný harmonogram (bude ještě upřesněno):
  9’40 – 10’00 – registrace týmů
  10’00 – 10’15 – warm up, rozlosování do skupin, seznámení s herním systémem
  10’15 – 18’00 – turnaj
  21’00 – vyhlášení výsledků + afterparty (místo upřesníme během turnaje)

  Aktuální informace sledujte na facebookové události, ale kliknutí na „zúčastním se“ nepředstavuje registraci teamu, ta je možná pouze e-mailem!!!).

  V případě jakýchkoliv dotazů i v případě, že nemáte spoluhráče a přesto byste se turnaje ctěli zúčastnit, neváhejte se taktéž ozvat na výše uvedených kontaktech e-mailem nebo přes facebook.

  Věříme, že další ročník Letního slunce bude příjemným zpestřením Vašich prázdninových radovánek a těšíme se na Vá!

  Luboš a Vráťa

 • PDJ Párty!

  V sobotu s mírou V neděli pokračujeme během 5&10 km a beach volejbalem

 • Zimní slunce 2017!

  Milí přátelé, kamarádi, fanoušci, milovníci volejbalu a milenci kohokoliv!

  Protože nás v posledních dnech trápí arktické mrazy, zasypávají tuny sněhu a bičuje krutý severní vítr, je nejvyšší čas připomenout si pohodu prosluněných písečných pláží, vyměnit svařené víno za osvěžující drinky, kochat se pohledem na polonahá těla či nechat obdivovat ta svá – Zimní slunce 2017 je tady!

 • Máte rádi šachy?

  Máte rádi šachy a bingo? Zveme Vás do Piana na nedělní večer.